Позвонить по телефону

Будь ласка, введіть адресу електронної пошти для вашого облікового запису. Код верифікації буде надісланий на цю адресу. Після того як ви отримаєте код верифікації, ви зможете вибрати новий пароль для вашого облікового запису.

Про компанію

ФАСАДНИЙ ДЕКОР З ПІНОПЛАСТУ

Людина завжди прагнула зробити своє житло не тільки зручним, теплим і затишним, але також зовні привабливим. В даний час люди стали приділяти особливу увагу декоруванню фасаду. Таким чином з'явився термін-архітектурний декор. Протягом багатьох років дана область поповнювалася новими методами і вдосконалювалася.

У середні століття особливим попитом користувалися декоративні елементи, виготовлені з гіпсу. Якісна дорога ліпнина прикрашала фасадний декор величних палаців, а також інших урядових споруд.

Зараз елементи фасадного декору стали використовуватися для додання будівельним об'єктам особливого стилю і ноток витонченості. Навіть у приватному секторі рідко помітиш сірі непоказні фасади будинків.

Кожен власник бажає облагородити свій дім та прикрасити його. Щоб внести родзинку і створити неповторний стиль фасадного оформлення, йому буде потрібна допомога справжніх професіоналів. Фасад будівлі розповість оточуючим людям про гарний смак його господаря. Перше враження про власника будинку формується на основі зовнішнього вигляду будівлі, акуратності її фасаду і стилю. Незамінним помічником в даній справі стане пінопласт. Він допоможе створити благородний зовнішній стиль будівельного об'єкта будь-якого типу.

Основні елементи декору фасаду з пінопласту

Найбільш популярними елементами вважаються:

  • - карнизи,
  • - молдинги,
  • - напівколони,
  • - підвіконня і т. д.

Карнизи з'явилися ще в Стародавній Греції. Саме в той час почав стрімко розвиватися фасадний декор. Практично на всіх сучасних будівлях ви зможете побачити карнизи. Вони стали незамінними декоративними компонентами. Якісний карниз прикрасить фасад будь-якої будівлі.

Молдинги бувають різних типів, кожен з них має своє призначення. Найчастіше даний елемент використовується, щоб захистити стики, декорувати окремі частини об'єкта, візуально виділити конкретну зону на фасаді.

Підвіконня необхідні для створення привабливого зовнішнього вигляду, а також для захисту стиків і поверхні стіни від впливу погодних умов.

Колона і напівколона зроблять ваш декор оригінальним, підкреслять єдність стилю, а також стануть додатковою опорою для конструкцій будівлі.

Такий елемент, як замок внесе родзинку в ваш фасад. З його допомогою ви зможете додати особливу витонченість і акцентувати увагу на дрібних деталях декору.

Русти або боссажі допомагають обробити кути будівлі. Їх використання дозволяє отримати візуально чіткий і цілісний образ.

Пілястри підходять для створення фасаду об'єктів в класичному стилі.

Завдяки вмілому і грамотному поєднанню компонентів декору, ви зможете створити оригінальний, цікавий фасад.

Фасадний декор з пінопласту являє собою профіль, який має довжину близько двох метрів. Зовнішні сторони профілю піддаються ретельній обробці із застосуванням полімерних композитних добавок, різних акрилових компонентів та еластичних речовин. Як правило, до всіх названих матеріалів додається мармурова крихта. Завдяки її наявності створюється надійне, міцне покриття, яке захищає фасадний декор з пінопласту від сильних механічних пошкоджень.

Переваги декору фасаду з пінополістиролу

Фасадна ліпнина з пінопласту, вироблена компанією FASADHOUSE володіє високими технічними характеристиками і має ряд незаперечних переваг:

- невелика вага і легкість монтажних робіт при установці фасадного декору з пінополістиролу;

Матеріал, з якого компанія FASADHOUSE виробляє фасадний декор, а саме ліпнину, легше каменю практично в десять разів. Саме легкість матеріалу дозволяє проводити монтажні роботи готового декору на фасади будинків будь-якого типу, враховуючи конструкції з дерева, щитові, не використовуючи при цьому допоміжні зміцнення будівель. Монтаж вироблених нами конструкцій полягає тільки в кріпленні готового фасадного декору і не потребує додаткових металевих каркасів, опалубок, розподілів місць для кріплення.

- міцність, довгостроковість, еластичність;

Якість виробленого нами фасадного декору з пінополістиролу абсолютно не поступається декору з інших матеріалів. Продукція з пінополістиролу, яка покрита цементом, не піддається деформації, на ній не виникає тріщин і механічних пошкоджень. Фасадний декор, вироблений таким чином, надійно прослужить довгі роки, він не потребує ремонту і реставрації.

- стійкість до впливу зовнішніх факторів, хімічного і біологічного впливу;

Фасадна ліпнина компанії FASADHOUSE має особливу стійкість до всіляких речовин: клеючих і водорозчинних фарб, спиртів, солей, силіконових масел, морської води і так далі. Пінопласт не сприймається і не засвоюється мікроорганізмами, саме завдяки цьому не варто переживати про появу грибка, бактерій і пошкодження фасаду гризунами.

- водостійкість;

Декор для фасаду з пінопласту має практично нульовий відсоток водопоглинання, внаслідок чого не вбирає вологу.

- вогнестійкість;

Ліпнина з пінопласту має в своєму складі антипірен, завдяки якому матеріал має властивість самозагасання.

- стійкість до температур;

Матеріал не піддається усадці і розширенню при зміні температур або погодних умов. Температура, при якій ви можете бути спокійні за свій фасадних декор з пінопласту — від -180 градусів до +80.

- великий коефіцієнт звукоізоляції і теплоізоляції.

Декорування будівлі фасадним декором з пінопласту - це не тільки створення стильного оформлення, але і практичність, оскільки пінопласт додасть вашому будинку теплоізоляцію і звукоізоляцію. Така обробка будівлі створює комфортний і здоровий мікроклімат в будинку, крім цього помітно економить витрати на обігрів і кондиціонування (не секрет, що близько п'ятдесяти відсотків тепла втрачається через зовнішні стіни).

Де купити високоякісні декоративні елементи фасадів в Києві?

Протягом багатьох років компанія FASADHOUSE успішно працює в галузі фасадного декору з пінопласту, художньо-декоративному оформленні екстер'єру будівель різного типу і має безліч задоволених клієнтів у всіх куточках України. Досвідчені фахівці нашої компанії мають багаторічний стаж роботи і завдяки своєму професіоналізму надають клієнту високоякісну продукцію в максимально стислі терміни.

Виробництво декоративних елементів з пінопласту для оформлення фасадів відбувається в нашій компанії методом випалювання, точність цього процесу регулюється комп'ютером. Далі, на матеріал методом напилення наноситися спеціальне захисне еластичне покриття, яке має товщину не менше 2-4 мм. Фасадний декор з пінопласту потребує захисного покриття, щоб уникнути механічних пошкоджень і для захисту від несприятливих погодних умов. Завдяки застосуванню передового сучасного обладнання останніх моделей вироблена нами продукція має найвищу якість, міцність і надійність.

Головним напрямком діяльності компанії FASADHOUSE є виробництво декоративних елементів з пінопласту для фасадів та їх монтаж.

Завдяки наявності власного виробництва здійснюється ретельний контроль виробленої продукції, а так само, компанія дає можливість купити фасадний декор високої якість своїм клієнтам за доступною ціною. Якщо ви маєте сумніви щодо дизайну фасадного декору для вашого будинку - дизайнери компанії FASADHOUSE прийдуть на допомогу. Професіонали запропонують оригінальні та економні варіанти декорування та оформлення інтер'єрів та екстер'єрів.

На нашому сайті ви можете ознайомитися з повним каталогом наданих нами декоративних елементів для фасаду, ціна на які так само вказана в каталозі. У розділі “В наявності” можна переглянути весь товар, який можна оформити і отримати оперативно. Так само, є розділ “Портфоліо", в якому ви можете ознайомитися з усіма виконаними нами раніше роботами.

Компанія FASADHOUSE гарантує високу якість і доступні ціни на декоративні фасадні елементи. Прикрасьте свій будинок, надавши йому власний стиль і дух, а професіонали нашої компанії із задоволенням допоможуть у створенні будинку вашої мрії. Компанія FASADHOUSE - ми прикрасимо Ваш будинок. Якість. Надійність. Оперативність.

Найбільший асортимент
Безкоштовна доставка зразків
Найнижчі ціни
Тільки високоякісний продукт