Позвонить по телефону

Каталог і прайс

Каталог і прайс

Фасадний декор

 

Декор фасаду є одним з найскладніших питань при архітектурній обробці будівлі. Причиною цього є те, що фасад будівлі щодня піддається впливу атмосферних явищ (палюче сонце, вітер, дощ, град, сніг, висока вологість). В наш час для розв'язання цього питання існує кілька варіантів фасадного декору як бюджетний так і дорогий.

 

Декоративне оздоблення фасадів.

 

Експерти всього світу, які займаються архітектурно-фасадним декором, довго думали над тим, який матеріал мав би високу довговічність і низьку вартість. Зрештою, вони прийшли до простого і водночас геніального рішення, що таким матеріалом є пінопласт. На фасадний декор з пінопласту наносять цементно-піщаний захисний шар, який зв'язує полімер з іншими компонентами. Армуюче цементно-піщане покриття забезпечує виріб необхідною міцністю і водночас пластичністю, завдяки якій з часом не утворюються тріщини.

 

Серед широко поширених і відомих матеріалів, таких як дерево, гіпс і бетон, елементи фасадного декору з пінопласту мають ряд переваг, таких як:

 

- водонепроникність

- термоізоляція

- простота кріплення

- низька ціна

- виготовлення всіляких архітектурних форм

- величезна колірна палітра 

- невелика вага

 

Фасадний декор з пінопласту володіє невеликою вагою, конструкція фасаду не обважнює і нема потреби в додаткових витратах на монтаж та підняття елементів декору на висоту. До стін будівлі декоративні елементи кріпляться спеціальними клеючими сумішами з подальшим нанесенням на них декоративної штукатурки. Завдяки тому, що у пінопласту немає прямого контакту з навколишнім середовищем, бо він укритий від впливу зовнішніх факторів, термін експлуатації фасадного декору значно зростає.

 

Декор фасаду: практичність і естетика

 

Сучасні фасади будівель мають зовсім інший виключний вид, цьому сприяє широке застосування декоративних елементів архітектури з такого актуального зараз матеріалу як пінопласт. Та й сам пінопласт, який дуже легкий в обробці, дозволяє нам відкривати нові способи реалізації всіх наших незвичайних задумів щодо декорування фасадів будинків. Нині вже немає необхідності мати досить великий матеріальний стан, щоб прикрасити свій будинок декоративними елементами фасаду.

 

В наш час краса стає все більш доступною, коли мова йде про застосування всіляких елементів фасадного декору з пінопласту. Фасадний декор з пінопласту в обробці будинків виглядає не менш привабливо і величаво своїх гіпсових, кам'яних або бетонних попередників.

 

Застосування елементів декору з пінопласту — правильне рішення при декоруванні фасадів. Такий фасадний декор з пінопласту значно збільшить швидкість створення оригінального фасаду будівлі. Крім цього, ви приємно зрадієте його ціною, тому що вона значно менше вартості матеріалів, традиційно використовуваних для декорування фасаду.