Позвонить по телефону

Про нас

Про нас

«FASADHOUSE»

 

Компанія протягом тривалого часу успішно працює у сфері фасадного декору, художньо-декоративного оформлення інтер'єрів і фасадів будівель. Завдяки згуртованому колективу висококваліфікованих майстрів і технічних фахівців, високопрофесійних дизайнерів, а також наявності власної виробничої та модельної бази, компанія виконує роботи щодо створення дизайн-проектів і їх реалізації від початку до кінця.

 

В даний час компанія «FASADHOUSE» займає провідні позиції в області декоративно-художнього оформлення фасадів і не тільки розвиває активну діяльність на території України, але і прагне до співробітництва з партнерами із сусідніх країн. Матеріали, що поставляються компанією, мають високу якість і користуються успіхом як на території України, так і за її межами.

 

Фасадний декор - доступна розкіш

 

Прагненням кожного власника, є надання неповторного зовнішнього вигляду своєму житлу. Багато хто замовляє розробку індивідуального дизайн-проекту, згідно з яким ведеться будівництво дому. Однак важливим етапом в цьому процесі є художньо-декоративне оформлення фасаду будівлі, яке зробить його зовнішній вигляд розкішним і респектабельним. Для цієї мети використовуються декоративні елементи, які пропонує наша компанія. У широкий асортимент продукції, що випускається входить:

 

- карниз;

- пілястр;

- молдинги;

- підвіконня;

- колона;

- напівколони;

- замкові камені;

- розетка;

- русти і боссажі;

- кронштейн;

- арка;

- сандрик.

 

Виготовлення декоративних елементів з пінополістиролу проводиться методом випалу, точність якого регулюється комп'ютером. На наступному етапі наноситься міцне і еластичне захисне покриття товщиною не менше 2-4 мм, процес якого здійснюється методом напилення або протяжки. Покриття необхідно декоративним елементам для захисту від зовнішніх несприятливих факторів. Якість декоративних фасадних елементів, а в кінцевому підсумку — і зовнішній вигляд фасаду будівлі досягаються шляхом використання сучасного обладнання.

 

Завдяки власному виробництву наша компанія реалізує якісну і затребувану продукцію за низькими цінами. Наші дизайнери готові запропонувати нестандартні якісні та економічні рішення для оформлення екстер'єрів та інтер'єрів будь-якого будинку.