Позвонить по телефону

3D дизайн

 

Для чого потрібен 3D дизайн фасадів та візуалізація?

 

Тривимірна візуалізація фасадів будинків, дизайн - це сучасна технологія, що дозволяє створити об'ємну модель майбутнього фасаду та продемонструвати її замовнику у вигляді зображення або відео. 3D моделювання перевершує за ступенем правдоподібності креслення, ескізи та професійні малюнки художників. Зрівнятися з ним може тільки фотографія готового об'єкта.

 

Якщо ви побудували будинок, але споруді не вистачає красивого оформлення зовні, то розв'язати це питання можна за допомогою фасадного декору. Багато клієнтів, визначившись зі стилем, абсолютно не розуміють, з чого потрібно почати, і, які елементи необхідно придбати для реалізації своєї задумки. Саме тому оформлення фасаду приватного будинку, котеджу або будь-якої іншої будови, завжди починається з розробки візуального дизайн-проекту. Замовити його можна за вигідною ціною в нашій компанії. 

 

Співробітники "FASADHOUSE" готові реалізувати будь-яку вашу ідею, вони мають великий досвід в цій галузі, зможуть розробити проект в 3D форматі і реалізувати його. Новий екстер'єр житла підкреслить вашу індивідуальність і буде радувати тривалий час.

 

Де замовити 3D дизайн фасаду приватного будинку?

 

Для того щоб побачити переваги і недоліки вашого наміру, необхідно скористатися послугою візуалізації фасаду будинку. Так ви зможете внести поправки в гамму кольорів, матеріали для обробки і ліпнини і провести інші зміни, які допоможуть отримати проект вашої мрії. Якщо ви абсолютно не розбираєтеся в даній сфері і не знаєте, що таке 3D візуалізація, то ознайомтеся із запропонованими на нашому сайті варіантами. 

 

За допомогою спеціальної комп'ютерної програми наші фахівці створять інформативні і реалістичні зображення, які допоможуть вам розглянути майбутній фасад будинку в найдрібніших деталях, а також поглянути на нього з боку. 

 

Розроблене фахівцями зображення дозволяє клієнтам побачити їх будинок і оцінити зовнішній вигляд. У проекті буде враховані не тільки розміри будівлі, але також навколишній простір, тобто замовник зможе наочно побачити, як його фасад буде виглядати серед інших будинків, які розташовані поруч. Такий підхід дає можливість власнику поглянути на свій будинок іншими очима, побути в ролі стороннього спостерігача. 

 

Якщо Вам не подобається гамма кольорів, то фахівці легко її змінять. За допомогою комп'ютерної програми наші співробітники допоможуть змінити текстуру обробки, додати або видалити елементи декору. У більшості випадків дизайнери користуються вже готовими блоками, просто підбираючи відповідну текстуру і фарбуючи їх в потрібний колір. У деяких випадках фахівцям доводиться самостійно допрацьовувати ці блоки, підбираючи характеристики за бажанням замовника. Таким чином, кожен клієнт може отримати дизайн, який буде повністю відповідати його смаку і побажанням. Якщо ж реалізувати свою задумку без 3D дизайну фасаду, то виправлення і поправки можуть вам обійтися у велику суму. У більшості випадків власники залишають все як і раніше, намагаючись закрити очі на різні недоліки в зовнішньому вигляді будинку.

 

Оскільки дизайн фасадів в Києві дає реалістичне об'ємне зображення, то клієнт на його основі зможе скласти кошторис, розрахувати потрібну кількість матеріалів і елементів декору. 

 

Наші фахівці впораються з розробкою проекту в будь-якому стилі і з різним рівнем складності. Терміни обговорюються індивідуально з кожним клієнтом, в середньому замовлення виконується протягом 3-4 днів. Проектуючи архітектурну ліпнину, співробітники використовують реальні компоненти з нашого каталогу. У деяких випадках ми віддаємо замовнику модель і програму для перегляду файлів, щоб він у себе на комп'ютері зміг уважно розглянути майбутній фасад приватного будинку, візерунки, декор та інші елементи.

 

Наша компанія має великий досвід у сфері будівництва, а співробітники готові творити справжні шедеври. Ми працюємо не тільки з юридичними, а й фізичними особами. Наші роботи представлені на міських будівлях, котеджах, офісних будівлях і т. д.

 

Візуалізація фасаду, дизайн

 

Вартість візуалізації екстер'єрів залежить від складності фасадів будівель, їх форми, а також від специфіки обробки – кількості декоративних елементів та їх різновидів. Ми працюємо з різними типами об'єктів. Для визначення підсумкової ціни візуалізації та оздоблення фасадів будинків, нам необхідно детально з об'єктом, врахувати всі фактори, після чого ми оцінимо загальну вартість робіт і терміни їх реалізації.

 

В даному розділі сайту ви можете ознайомитися з уже розробленими моделями фасадів, які створювалися протягом декількох років. Серед них є проекти, виконані в різних архітектурних стилях, із застосуванням цікавих елементів декору. Можливо, запропоновані варіанти припадуть вам до душі, і ви вирішите таким же чином оформити свій будинок. Спираючись на запропоновані моделі, замовнику буде легше визначитися зі стилем і декором будівлі.

 

Якщо ви хочете, щоб фасад вашого будинку був стильним і незабутнім, то звертайтеся в нашу компанію. Ми створимо проект, з урахуванням ваших побажань і вимог. Фахівці підготують для вас кілька варіантів, вам залишиться лише зробити свій вибір. Варто відзначити, що зовнішній вигляд будинку повинен поєднуватися з іншими будівлями, тому наші співробітники внесуть в проект околишні об'єкти та ландшафт.

 

Чому клієнти вибирають нас?

 

Наша компанія має наступні переваги:

 

- багаторічний досвід в проектуванні та монтажу фасадного декору;

 

- велика кількість реалізованих об'єктів;

 

- теоретичні та практичні пізнання в даній області;

 

- готовність відповісти на запитання замовників у будь-який час.