044 332 10 15 097 640 90 96
063 507 00 48 Viber
пн - пт 09:00 - 18:00 сб, нд 10:00 - 17:00
logo
Фасадний декор
044 332 10 15
пн - пт 09:00 - 18:00 сб, нд 10:00 - 17:00
пн - пт 09:00 - 18:00 сб, нд 10:00 - 17:00
logo

Одеса

Фасадний декор із пінопласту в Одесі

Раді повідомити вас про відкриття філії нашої компанії в Одесі. Тепер кожен мешканець цього міста може замовити у нас декоративні елементи та отримати їх у найкоротші терміни.

У сучасному будівництві особливе значення має оперативність, від цього залежатиме кінцевий кошторис будівництва. За допомогою сучасних варіантів обробки та технологій можна звести будівлю в найкоротші терміни. Для декору чудово підійде декор для фасаду з пінопласту.

Максимально легкий і водночас досить міцний пінополістирол здатний до невпізнання змінити будь-яку споруду, підкресливши переваги будови та приховати її недоліки.

Різноманітність декорування фасадів в Одесі

У минулому обробникам доводилося витрачати багато часу та власних зусиль, щоб створити вишуканий рельєф із натурального мармуру. Нині ж сучасні технології дозволяють за допомогою мармурово-акрилового і кварцового покриття створювати декоративні елементи для фасадів швидше та простіше.

Сьогодні для виготовлення декоративних фасадів використовуються гіпс, пінополіуретан, пінополістирол, полімербетон.

Гіпс рідко застосовують в обробці та будівництві, вироби з нього досить важкі та не дуже міцні. Використання полімербетону не завжди вигідне з економічної точки зору. Він міцніший, проте, коштує дорожче, при цьому максимально навантажує носійні конструкції.

Пінополістирол та пінополіуретан – найбільш нагідні матеріали для оформлення фасадів. При цьому пінополістирол або пінопласт коштує дешевше, тому такий декор користується особливою популярністю.

Переваги фасадного декору в Одесі з пінопласту

Пінополістирол складається з окремих гранул, які у процесі впливу високого тиску утворюють міцний та монолітний матеріал. Усередині нього утворюється безліч порожніх осередків, заповнених повітрям. Коштом цього готовий матеріал відрізняється легкою вагою. Для підвищення міцності його покривають спеціальними складами на основі акрилу. У результаті виходить фасад, якому не страшні сонячні промені та будь-які погодні явища на багато років.

Декор фасаду будинку в Одесі з пінопласту користується зараз великою популярністю завдяки:

  • не великій вазі, яка гарантує відсутність додаткових навантажень на фундамент будови та її стіни;
  • нескладних монтажних робіт, одна людина здатна за допомогою клею прикріпити усі елементи декору на фасад;
  • доступній ціні;
  • прекрасному зовнішньому вигляду, при кріпленні непомітні місця стиків, можна відтворювати різні архітектурні задуми, будь-якої форми та кольору;
  • відмінній сумісності з іншими видами декору;
  • добрим ізоляційним властивостям.

Основна перевага фасадного декору з пінопласту – довговічність та підвищена міцність. Завдяки таким деталям, звичайні фасади будинків можуть стати унікальними.

Фасадні елементи від компанії «Fasad House» зроблять ваш будинок неповторним та незабутнім. У нас ви можете не тільки купити фасадний декор з пінопласту в Одесі, ми також пропонуємо послуги з його оперативного та якісного монтажу. Обшивку фасадів, виконану нашими фахівцями, можна побачити на багатьох будинках Одеси.

Ми допоможемо вам оформити ваш будинок у будь-якому стилі та за доступними цінами. Пропонуємо вам допомогу у виборі стилю оформлення фасадів, виготовлення дизайну проекту та монтажу всіх деталей висококваліфікованими фахівцями.

Якісний декор фасаду в Одесі

Основні фасадні декоративні елементи – це карнизи, пілястри, колони тощо. За допомогою цих деталей, вміло використовуючи їх, можна змінити екстер'єр будівлі до невпізнання, надати йому абсолютно нового стилю, приховати можливі недоліки конструкції.

При оформленні будівель наші спеціалісти використовують різні техніки, в наш час існує також величезний вибір матеріалів. Вибираючи елементи декору з пінопласту, звичайний обиватель може зіткнутися з різними складнощами, якщо не знає тонкощів та нюансів будови основних частин фасаду та видів декору. Щоб уникнути проблем та правильно вибрати матеріали рекомендуємо вам звертатися за допомогою до професіоналів. Наші спеціалісти не тільки проконсультують вас у виборі декоративних елементів для фасаду будинку, але й підготують професійний дизайн проект, а також за короткий термін здійснять усі роботи з монтажу. У нашому каталозі ви зможете підібрати варіанти фасадного декору, що вам сподобалися.


Представництво
Телефони
E-Mail
Адреса
Час роботи
Пн-Пт: 09:00 - 17:00
Сб-Нд: 09:00 - 14:00
Почати співпрацю
Надсилаючи форму Ви погоджуєтесь з політикою кофіденційності та правилами та умовами