044 332 10 15 097 640 90 96
063 507 00 48 Viber
пн - пт 09:00 - 18:00 сб, нд 10:00 - 17:00
logo
Фасадний декор
044 332 10 15
пн - пт 09:00 - 18:00 сб, нд 10:00 - 17:00
пн - пт 09:00 - 18:00 сб, нд 10:00 - 17:00
logo

Львів

Якісний декор фасаду будинку у Львові

Основний напрямок професійної діяльності компанії «Fasad House» – це виробництво декору фасаду у Львові з пінополістиролу будь-якої складності.

Зовнішнє декорування будівлі – це те, що робить її впізнаваною та неповторною. Для цього можуть бути використані оригінальні карнизи, великі колони, пілястри, кронштейни, кутові елементи та багато іншого.

Елементи декору з пінопласту, що виготовляються в нашій компанії, відрізняються особливою міцністю, бо додатково обробляються спеціальними складами. Крім цього, у нашому виробництві ми використовуємо обробку фасадного декору пластичною штукатуркою, що гарантує міцність та відсутність тріщин на багато років.

6213962a1191f.png

Фасадний декор у Львові від «Fasad House»

Невід'ємною частиною будь-якої елегантної та красивої будівлі є її оформлення, тобто архітектурний зовнішній декор. Такий будинок може стати гордістю його господаря та предметом для захоплення гостей.

Основне призначення декорування фасадів у Львові – це реальна можливість до невпізнання перетворити будь-яку споруду, продемонструвавши добрий смак та індивідуальність його господаря.

Раніше для прикраси будинків використовувалися різні матеріали, наприклад, гіпс або бетон, які мали велику кількість недоліків. Крім того, що такі прикраси відрізнялися величезною вагою, навантаження від них не найкраще відбивалося на конструкції та її фундаменті, вони були ще й не стійкі до впливу вологи, що призводило з часом до руйнувань.

Сьогодні особливо затребуваний декор для зовнішнього та внутрішнього оформлення будівлі з пінополістиролу, це пояснюється наявністю багатьох його переваг:

  • елементи декору, виготовлені з пінопласту, мають невелику вагу, тобто навантаження на будинок виходить мінімальне;
  • такий декор дуже простий у виготовленні та установці. Монтаж цілком може здійснити одна людина без спеціального обладнання;
  • за рахунок універсальності матеріалу з нього можна виготовити найрізноманітніші форми та конструкції декору, елементи можуть бути не тільки різної форми, але й кольору;
  • будь-яка ідея дизайнера може бути без проблем втілена в життя;
  • пінопласт не схильний до впливу природних явищ та опадів, не боїться утворення грибка та цвілі;
  • тривалість терміну експлуатації обчислюється десятками років;
  • вартість такого декору цілком доступна.

Наші фахівці допоможуть вам підібрати оформлення для вашого будинку, розроблять за бажанням індивідуальний проект, у найкоротші терміни декор фасаду буде виготовлено та якісно змонтовано.

621396395c624.png

Фасадний декор із пінопласту у Львові: критерії вибору

У компанії Fasad House декоративні елементи з пінопласту виготовляються за допомогою фігурного різання, ми гарантуємо оперативність виконання замовлення. Щоб захистити готові елементи фасадного декору від атмосферних опадів, перепадів температур тощо, ми використовуємо спеціальні покриття. Готові вироби не втрачають своєї привабливості та експлуатаційних характеристик протягом багатьох десятків років.

Виготовлені за замовленням клієнта елементи фасадного декору монтуються дуже швидко. Наші спеціалісти здійснюють монтаж строго за необхідною технологією. Для цього попередньо готується поверхня, для кріплення використовується спеціальний клей. Ми гарантуємо вам якість наших виробів та їх монтажу.

Якщо ви хочете отримати будинок з оригінальним та якісним оформленням, необхідно співпрацювати лише з професіоналами. Не завжди виходить самостійно правильно встановити навіть якісні елементи декору. Для цього потрібно знати багато моментів будови конструкції, фасаду тощо.

Ми пропонуємо нашим замовникам послуги з проектування та виготовлення дизайн проектів, консультуємо щодо вибору матеріалів та видів оформлення будинку. Купити фасадний декор із пінопласту у Львові з гарантією якості виробів та професійного монтажу можна у компанії «Fasad House». Наша продукція зробить ваш будинок неповторним та оригінальним, ми допоможемо вам оформити ваш особняк у будь-якому стилі за вашим бажанням та за доступною вартістю. У каталозі «Fasad House» представлені різні варіанти зовнішнього оформлення будинків, а також пропозиції щодо внутрішнього оздоблення будинку. За бажанням ви можете скористатися допомогою у виборі матеріалів та типів декорування від наших професійних консультантів.

62139649aa984.png


Представництво
Телефони
E-Mail
Адреса
Час роботи
Пн-Пт: 09:00 - 17:00
Сб-Нд: 09:00 - 14:00
Почати співпрацю
Надсилаючи форму Ви погоджуєтесь з політикою кофіденційності та правилами та умовами