044 332 10 15 097 640 90 96
063 507 00 48 Viber
пн - пт 09:00 - 18:00 сб, нд 10:00 - 17:00
logo
Фасадний декор
044 332 10 15
пн - пт 09:00 - 18:00 сб, нд 10:00 - 17:00
пн - пт 09:00 - 18:00 сб, нд 10:00 - 17:00
logo

Київ

Фасадний декор з пінопласту у Києві

У сфері сучасного будівництва зараз усе спрямовано на те, щоб будівельний процес закінчувався оперативно, оскільки від цього залежить кінцева вартість кошторису. Використання інноваційних технологій та сучасних матеріалів допомагає завершувати будівництво в найкоротші терміни. Надати будівлі завершений вигляд допоможе декорування фасадів у Києві.


Декоративні вироби для фасаду з пінополістиролу здатні перетворити будь-яку споруду, дозволяють оформити будинок у будь-якому стилі.

Особливості фасадного декору у Києві

Якщо раніше бажання оформити зовнішній вигляд свого будинку природними матеріалами супроводжувалося титанічними зусиллями, тому що елементи декору виготовляли з натурального природного матеріалу – мармуру, то з розвитком технологій робота оздоблювачів стала значно простішою. Для виготовлення декору почали використовувати гіпс та цемент, однак гіпс не став популярним матеріалом через велику вагу та слабку стійкість до зовнішніх впливів.

Останнім часом особливо популярними є декоративні вироби, виготовлені з пінополістиролу. Матеріал досить легкий і водночас дуже міцний. У компанії Fasad House для виробництва декору для фасаду з пінопласту використовується спеціалізоване сучасне обладнання, що є гарантією точності форм та ліній готового виробу. Для підвищення міцності ми покриваємо декор фасаду у Києві з пінополістиролу спеціальними складами, що максимально збільшує термін експлуатації виробів та захищає нашу продукцію від впливу сонячних променів та природних явищ.

Плюси декору фасаду будинку у Києві з пінопласту

Серед основних переваг елементів оформлення фасаду будинку з пінопласту можна виділити:

  • невелику вагу, тобто відсутність великого навантаження на фундамент та будівлю, що дає можливість вибирати будь-які варіанти обробки;
  • простий монтаж, встановити елементи декору з пінополістиролу, зможе навіть одна людина без спеціального обладнання;
  • доступні ціни;
  • естетичність;
  • універсальність - виробам з пінополістиролу можна надавати різні форми й кольори, також їх можна вдало поєднувати з різними оздоблювальними матеріалами;
  • чудові ізоляційні властивості.

Використовуючи у зовнішній та внутрішній обробці будівель пінопласт, можна втілити в життя будь-які дизайнерські та архітектурні проекти.


Купити фасадний декор із пінопласту у Києві з гарантією

У каталозі Fasad House запропонований величезний асортимент нашої продукції, є звичайні елементи декору за найдоступнішими цінами. Ви також можете замовити складні елементи, нестандартної форми та будь-якого розміру, з візерунками тощо.

Карниз на фасаді необхідний не тільки як декоративна прикраса, він запобігає попаданню вологи всередину приміщення. Карниз можна встановлювати у різних місцях: під дахом, між поверхами, у цоколі тощо.

Різновид карнизів - молдинги, вони можуть бути змонтовані в різних частинах будинку. Їх використовують тільки як декор, практичної функції молдинги не несуть, вони візуально розділяють рівні, надають звичайній поверхні «фактуру» та виділяють різні елементи.

Для оформлення вікон, як правило, використовуються лиштви, вони здатні надати виразності віконному отвору, а фасаду – повну завершеність. Крім цього, за допомогою лиштви можна прикрити щілини в тому місці, де вікно примикає до стіни.

У нашій компанії ви можете замовити лиштву будь-якої форми та розміру, ми готові надати вам дизайн проект та здійснити монтаж за доступними цінами та з гарантією. Також у каталозі представлено окрему категорію готових віконних обрамлень.

Іноді для прикраси будинку та надання йому величності використовуються колони – потужні круглі опори окремих елементів споруди. Якщо раніше такі колони служили опорою для будинку, то зараз в основному використовуються тільки для декоративного оформлення будівлі.

Особливою популярністю в оформленні фасаду користуються консолі. Колись вони встановлювалися для того, щоб підтримувати балкони чи карнизи, зараз виконують лише естетичну функцію. Крім цього, в нашому каталозі представлений величезний вибір оформлення фасаду вашого будинку: підвіконня, русти, замкове каміння та багато іншого.

Ми працюємо з клієнтами не тільки за каталогом, наші фахівці можуть виготовити будь-який декор за вашим бажанням, надати вам дизайн проект та здійснити монтаж у найкоротші терміни.


Представництво
Телефони
E-Mail
Адреса
Час роботи
Пн-Пт: 09:00 - 17:00
Сб-Нд: 09:00 - 14:00
Почати співпрацю
Надсилаючи форму Ви погоджуєтесь з політикою кофіденційності та правилами та умовами