044 332 10 15 097 640 90 96
063 507 00 48 Viber
пн - пт 09:00 - 18:00 сб, нд 10:00 - 17:00
logo
Фасадний декор
044 332 10 15
пн - пт 09:00 - 18:00 сб, нд 10:00 - 17:00
пн - пт 09:00 - 18:00 сб, нд 10:00 - 17:00
logo

Харків

Якісний фасадний декор із пінопласту в Харкові

Змінити зовнішній вигляд будівлі, у деяких випадках до невпізнання, допоможуть різні елементи декору на фасаді. Сучасні технології прикраси екстер'єрів елементами декору з пінопласту не поступаються своїми характеристиками найдорожчим матеріалам.

Купити фасадний декор з пінопласту в Харкові можна в компанії Fasad House за доступною ціною, що дозволить заощадити на загальному кошторисі на будівництво та обробку. Виготовлені нашими висококваліфікованими спеціалістами конструкції відрізняються легкістю, здатні прикрасити будь-яку будівлю чи споруду, а також не потребують реставрації.

Фасадний декор у Харкові: особливості продукції Fasad House

Цей матеріал відрізняється:

  • вологостійкістю, безпекою, екологічністю;
  • легкою вагою;
  • гарною міцністю;
  • довговічністю;
  • чудовим зовнішнім виглядом;
  • простим монтажем;
  • доступною ціною;
  • стійкістю до будь-яких погодних умов;
  • не горючістю, стійкістю до різних грибків.

З пінопласту можна створювати декор фасадів у Харкові різних форм та конструкцій. Легкість обробки дозволяє створювати з пінополістиролу найрізноманітніші форми, розміри та види декоративних елементів.

Компанія «Fasad House» працює на ринку не перший рік, гарантуючи виконання замовлення якісно та в найкоротші терміни. Ми готові надати допомогу у виборі варіантів декорування фасадів у Харкові, розробити дизайн проєкт та здійснити усі монтажні роботи з гарантією якості та оперативності.

Наявність сучасного обладнання дозволяє нам виготовляти будь-які обсяги продукції з пінопласту: карнизи, колони, молдинги та інші елементи фасадного декору.

Різноманітність декору фасаду будинку у Харкові

Ми виготовляємо широкий асортимент продукції для декорування.

Фасадні карнизи можуть не тільки виступати як декоративний елемент, вони здатні запобігти попаданню всередину конструкції вологи. Карниз може бути встановлений безпосередньо під дахом, а також під вікнами у цоколі між поверхами будівлі.

Одним з видів карнизів є молдинги, що є невеликими планками, які монтуються в різних частинах основного фасаду. Вони використовуються як декоративний елемент, для виділення певних архітектурних частин, акцентування окремих конструкцій фасаду тощо.

Для обрамлення отворів вікон і дверей використовується лиштва, вона здатна надати будівлі завершеність. Крім цього, лиштву можна встановити для маскування щілин у місцях примикання вікон до стіни.

Колони – це круглі великі стовпи, що мають власний п'єдестал, свою основу та капітель. Стовбур колони може бути різним по товщині, розширюватись або звужуватися. Наша компанія готова надати вам дизайн проект із використанням колон різного виду на ваш вибір.

Пілястри як декор фасаду будинку в Харкові в основному використовуються для оформлення ганку, веранди, входу. Такі декоративні елементи заведено прикрашати різними складними малюнками та візерунками для елегантності зовнішнього вигляду споруди.

Крім цього, в сучасному будівництві будинків застосовуються такі декоративні елементи як підвіконня, використовувані для обрамлення вікон. Підвіконня з пінопласту можуть успішно поєднуватися з іншими декоративними елементами оформлення фасаду з різних матеріалів.

Не менш популярні зараз арки, їх встановлюють над вікнами або дверима, використовують як прикрасу хибних вікон, колон тощо.

Для прикраси кутів будинку використовують декоративні кутові елементи з пінопласту. Завдяки такому декору будинок виглядає міцнішим, потужнішим, надійнішим. Також подібні елементи допомагають запобігати скупченню вологи та бруду від опадів у пазах.

Для оформлення балконів або терас зазвичай вибираються балюстради, які підтримуються об'ємними стовпами. Ми також пропонуємо своїм клієнтам такі елементи декору з пінопласту, як замкове каміння. Їх використовують для обрамлення арок, вікон, отворів, ганку тощо.

У Fasad House ви можете замовити будь-який варіант декору. Якщо у вас немає уявлення, як має бути оформлений екстер'єр вашого будинку, то наші фахівці із задоволенням допоможуть вам вибрати варіант, надавши дизайн проект на вибір. Ми не лише виготовляємо та продаємо якісний фасадний декор, але й гарантуємо вам професійний монтаж.


Представництво
Телефони
E-Mail
Адреса
Час роботи
Пн-Пт: 09:00 - 17:00
Сб-Нд: 09:00 - 14:00
Почати співпрацю
Надсилаючи форму Ви погоджуєтесь з політикою кофіденційності та правилами та умовами