044 332 10 15 097 640 90 96
063 507 00 48 Viber
пн - пт 09:00 - 18:00 сб, нд 10:00 - 17:00
logo
Фасадний декор
044 332 10 15
пн - пт 09:00 - 18:00 сб, нд 10:00 - 17:00
пн - пт 09:00 - 18:00 сб, нд 10:00 - 17:00
logo
Фрезерування оргскла

Для чого потрібна фрезерна різка оргскла?

Сучасні технології дозволяють створювати на виробництві різні види матеріалів. Оргскло є одним з різновидів безпечного пластику. У цьому матеріалі немає токсичних речовин, які можуть негативно позначитися на здоров'ї людини, а завдяки відмінним експлуатаційним характеристикам він знайшов популярність за досить короткий час. Якщо порівняти силікатне та органічне скло, то у останнього ударна міцність в кілька разів вище, а вага майже в два рази менше.

Аморфна структура оргскла дозволяє обробляти матеріал різними способами, будь то різання, гравірування або свердління. Якщо ви шукаєте швидкий та надійний метод розкрою даного матеріалу, то зверніть свою увагу на фрезерування.

Органічне скло зберігає свої фізичні властивості навіть під впливом різних температурних режимів. Підвищена стійкість до погодних умов дозволяє застосовувати цю продукцію для виготовлення різних елементів зовнішньої реклами, обладнання для торгівлі, а також для створення вуличних конструкцій.

Дізнавшись про високі показники прозорості, підприємці стали виконувати з органічного скла перегородки, світильники, продукцію, що має внутрішнє підсвічування та багато іншого. За допомогою фрезерування оргскла можна створити елемент різної форми зі складним контуром, отворами та фігурними краями.

Якісне фрезерування оргскла в Києві

Різання органічного скла починається зі створення проекту та макета, який необхідний для ЧПУ на верстаті. Ця процедура відбувається під управлінням ПК без сторонніх втручань в автоматичному режимі. Цей ріжучий інструмент володіє високим рівнем точності, тому верстат може рухатися не тільки прямо, але й по криволінійному шляху, в процесі роботи можуть бути створені отвори, фігурна кромка і навіть просторові елементи.

Щоб уникнути непотрібних пошкоджень при обробці органічного скла використовується вакуумний притиск. Фрезерування даного матеріалу слід замовити фахівцям з досвідом, оскільки, щоб правильно виконати його різання, необхідно відповідально підійти до вибору швидкісного режиму. Якщо оргскло перегріється, то матеріал стане в'язким. Надалі розм'якшена стружка почне намотуватися на фрезу і заповнювати канавки, в результаті ви можете не тільки зіпсувати матеріал, але і обладнання. Грамотний підхід, правильний вибір фрези і режиму дозволяє створювати гладкі краї вироби, яким не потрібна додаткова полірування.

Де замовити фрезерну різку оргскла?

Компанія "FasadHouse" займається фрезерною обробкою оргскла в Києві. Ви можете замовити даний вид послуг по телефону або відправивши заявку через офіційний сайт фірми. Співробітники компанії допоможуть підготувати макет для ЧПУ, а також якісно виконають різання різних матеріалів, в тому числі:

- мдф,

- фанеру,

- органічне скло,

- композит і т. д.

Якщо ви хочете дізнатися ціну на фрезерну різку оргскла, то зв'яжіться з менеджером даної компанії. Він розрахує підсумкову вартість замовлення. Компанія гарантує високу якість послуг. Тут ви зможете обробити необхідні матеріали за доступною ціною. Майстри "FasadHouse" виконують замовлення, дотримуючись технічного завдання. Високий професіоналізм фахівців та їх практичні навички дозволять втілити будь-яку Вашу задумку в реальність. Якість робіт порадує навіть найвимогливіших клієнтів. Співпрацюйте тільки зі справжніми професіоналами своєї справи, тоді ви залишитеся задоволені кінцевим результатом.