044 332 10 15 097 640 90 96
063 507 00 48 Viber
пн - пт 09:00 - 18:00 сб, нд 10:00 - 17:00
logo
Фасадний декор
044 332 10 15
пн - пт 09:00 - 18:00 сб, нд 10:00 - 17:00
пн - пт 09:00 - 18:00 сб, нд 10:00 - 17:00
logo
Фрезерування композиту

Для чого потрібне фрезерування композиту?

До композитних матеріалів відноситься продукція, яка створюється штучним шляхом. До складу таких виробів входять кілька компонентів, що мають різні хімічні та фізичні характеристики. Одним з яскравих прикладів може стати АКП. Цей виріб являє собою лист, який складається відразу з декількох слів. У його виготовленні використовують два шари алюмінію та один шар пластику. Від призначення панелі залежить товщина кожного шару.

В даний час на ринку України можна зустріти великий асортимент подібної продукції, яка відрізняється один від одної кольоровою гамою та малюнками. Даний матеріал знайшов широке застосування в сфері рекламного бізнесу, будівництва, дизайні інтер'єрів.

Якщо Вам необхідно обробити алюмінієву панель або інший подібний матеріал, то зверніть свою увагу на фрезерування на ЧПУ верстаті. Цей метод відрізняється високою точністю різання та відмінною якістю виробів. Для обробки композиту може бути використана лазерна різка. В результаті цих двох способів з'являються якісні запчастини для автомобілів, предмети декору та багато іншого. Щоб надати потрібну форму виробу, композитні листи з алюмінію можна зігнути. У більшості випадків необхідно зробити пази в панелі.

Як виконати точний розкрій композиту?

Верстати ЧПУ застосовуються не тільки для обробки алюмінію, але також для фрезерування інших матеріалів, таких як дерево, МДФ, фанера і т.д. Оскільки алюмінієві листи вважаються більш важкими в обробці, ніж, наприклад, дерево, то фахівець повинен мати великий досвід та практичні навички в даній сфері. Якість готових деталей безпосередньо залежить від знань та дій оператора. Отримати тонкі деталі з композиту можна за допомогою фрезерування або лазерної обробки. Ці технології виконують точні дії відповідно до розробленого макету. Ріжучий інструмент працює без вібрації та найменших люфтів. Дана апаратура виконує замовлення в автоматичному режимі, оператору необхідно правильно підібрати фрезу, встановити програму та визначити товщину оброблюваного матеріалу.

Фрезерування композиту є складним процесом. Завдяки спеціальному обладнанню роль оператора полягає лише в створенні програми, всі інші дії виконуються процесором та верстатом. В даному випадку людський фактор практично не впливає на якість готової продукції. Неточність руху фрези мінімальна, тому вироби виходять потрібної форми з хорошими краями. Для різання м'яких металів використовуються спіралеподібні фрези. Від правильно підібраною фрези залежить якість та рівність зрізу. Дізнатися на фрезерування композиту ціну ви можете, зв'язавшись з нами.

Де замовити фрезерування композиту в Києві?

Компанія "FasadHouse" надає якісні послуги з фрезерування:

- композиту,

- фанери,

- ДСП,

- МДФ у Києві.

Добра технологічна база та можливості дозволяють нам працювати з клієнтами з інших регіонів. Чому композит користується попитом? В першу чергу, така популярність пов'язана з тим, що матеріалу легко надати потрібну форму, а також обробити будь-якими доступними методами.

У компанії ви можете замовити фрезерування цифр, букв, складних просторових фігур і багато іншого. Фахівці компанії мають великий досвід в даній сфері, тому в найкоротші терміни зможуть виконати навіть складні та об'ємні замовлення. Якщо ви шукаєте надійного підрядника, який допоможе якісно і швидко обробити композит та композитні панелі, то звертайтеся до нас, так як наші співробітники знайомі з тонкощами фрезерування матеріалу не з чуток.