044 332 10 15 097 640 90 96
063 507 00 48 Viber
пн - пт 09:00 - 18:00 сб, нд 10:00 - 17:00
logo
Фасадний декор
044 332 10 15
пн - пт 09:00 - 18:00 сб, нд 10:00 - 17:00
пн - пт 09:00 - 18:00 сб, нд 10:00 - 17:00
logo
Фрезерування пінопласту

Коли потрібне фрезерування пінопласту?

У наш час в будівельних магазинах можна знайти масу цікавих речей, зроблених з пінопласту. Більшість з них використовується для поліпшення інтер'єру і створення унікального дизайну.

Серед екстер'єрних рішень з пінополістиролу можна знайти:

- карнизи;

- молдінги;

- русти і т. д..

Варіантів застосування пінопластових виробів дійсно дуже багато. Однак досить часто виникають ситуації, коли неможливо знайти виріб у необхідному розмірі або дизайні. Ситуація для багатьох споживачів просто безвихідна, але не в наші дні. Сьогодні майстри можуть виконати фрезерування пінопласту на ЧПУ. Завдяки роботизованому верстату можна зробити будь-яку деталь дуже швидко і за приємною вартістю.

Як правило, фрезерують полістирол, а не пінопласт, який ми знаходимо в коробках з побутовою технікою. Полістирол має однорідну структуру і хороші амортизаційні властивості. Крім того, це бюджетний полімер, який не потребує складної обробки і може витримати величезні навантаження в процесі експлуатації. Послуга ЧПУ стала можливою завдяки створенню різних об'ємних макетів. Пристрій працює в трьох площинах, а це означає, що вже немає проблем з розробкою складних і об'ємних креслень.

Якщо у Вас немає навичок роботи з програмним забезпеченням, то наша компанія може надати цю послугу, фахівці зроблять начерки і макет за вас. Коли потрібен елемент, товщина якого перевищує максимальну товщину полістиролу, то макет потрібно буде розбити на шари, оскільки доведеться виконати безліч деталей, а після склеїти їх між собою. Наші фахівці розробляють з пінополістиролу фасадний декор: карнизи, пілястри, різні візерунки, орнаменти та інші елементи, призначені для прикраси екстер'єру будівлі.

Які плюси має фрезерна різка полістиролу?

Фрезерна різка пінопласту виконується на верстатах з ЧПУ. Співробітники компанії постійно підвищують кваліфікацію, тому можуть виконати непрості операції на вищевказаному обладнанні. Використання подібного механізму дозволяє зменшити обсяг браку і собівартість одиниці товару.

Фрезерна різка дала споживачам можливість отримувати цільні вироби за ескізами замовника. Точність апарату становить 0,03 мм, тому наша компанія без зусиль може виконати будь-які декоративні елементи відповідно до вимог клієнта. Зараз замовники приходять до нас не тільки за ліпниною з пенопласту, а й різними 3D фігурами.

Об'ємні пінопластові фігури також створюються на фрезерувальних верстатах з ЧПУ.

Об'ємне фрезерування - це один з найшвидших і водночас комфортних методів виробництва колон, арок та об'ємних фігур. У наші дні даний спосіб популярний і затребуваний, оскільки компанія виконує не тільки великі замовлення, але і індивідуальні заявки. Крім того, ціна на фрезерування полістиролу доступна багатьом споживачам. Вартість послуги в основному залежить від складності проекту та обсягу замовлення.

Величезний плюс фрезерування в тому, що немає обмежень в дизайні і розмірах готового виробу. У нашій компанії багато фрезерувальних пристроїв з ЧПУ, тому ми зможемо виконати будь-яку деталь за ескізами замовника. Наші фахівці втілять задум клієнта з 100% точністю, швидко і якісно.

Як замовити 3D фрезерування пінопласту?

При створенні об'ємних фігур використовуються різні фрези або різці, вони вибірково зрізають непотрібні частини матеріалу. Як правило, процес повністю автоматизований і не потребує людської участі, брак практично виключений. За час роботи наша компанія випустила безліч 3D виробів з пінопласту і полістиролу, в портфоліо можна ознайомитися з роботами фахівців.

Великим попитом користується декор для фасаду, його ми виготовляємо за кресленнями замовника. На сайті є каталог, де замовник може вибрати позиції для власного проекту. Якщо у потенційного замовника є питання, він може звернутися за консультацією до менеджера.

Залежно від бюджету проекту, а також його серійності, співробітник запропонує кілька варіантів полімеру. Спосіб обробки узгоджується з технологом. Фрезерування призначають в тому випадку, якщо клієнту потрібно міцній готовий виріб. Після всіх погоджень виконується пробний зразок, який проходить тестування, і передається клієнту. Якщо коментарів від клієнта немає, то починається виробництво повноцінної партії.

Завершальним етапом є збір і підготовка товару до відвантаження. Відправка товару проводиться в усі регіони України. Замовити послугу дуже просто, достатньо написати в компанію, і менеджер негайно почне роботу з вами.