044 332 10 15 097 640 90 96
063 507 00 48 Viber
пн - пт 09:00 - 18:00 сб, нд 10:00 - 17:00
logo
Фасадний декор
044 332 10 15
пн - пт 09:00 - 18:00 сб, нд 10:00 - 17:00
пн - пт 09:00 - 18:00 сб, нд 10:00 - 17:00
logo
Фрезерування МДФ

Що таке фрезерування МДФ?

В даний час такий матеріал, як МДФ, став користуватися великим попитом серед місцевого населення. З нього можна виготовити різні декоративні предмети, меблеві конструкції, рекламні щити та вивіски, панелі для оздоблення інтер'єру та екстер'єру. Головною особливістю матеріалу є його відмінні експлуатаційні властивості. Завдяки високим технічним та фізичним показникам, МДФ привернув увагу підприємців.

Плити МДФ створюються за рахунок пресування деревного пилу. Високий температурний режим і тиск дозволяє виготовити якісну продукцію. Плита має хорошу щільність, міцність та порівняно невелику вагу. Даний універсальний матеріал відомий всім своїми високими технологічними, механічними та естетичними властивостями. Будівельні компанії використовують його для обробки приміщень. Плити, які були зроблені з натуральної сировини, вважаються абсолютно нешкідливими, тому ви можете не турбуватися про те, як МДФ може вплинути на Ваше здоров'я та безпеку.

Повністю готовий продукт має багату фактуру і може бути виконаний в різній кольоровій гамі. Зараз найбільш популярною послугою в даному сегменті ринку є фрезерування з МДФ. Перед тим як застосувати даний матеріал в рекламі або меблевому виробництві необхідно піддати його обробці.

Для цієї процедури використовуються сучасне обладнання, а саме фрезерувальні верстати. Оскільки пристрої працюють в автоматичному режимі, то псування продукції виключається. Грамотний розкрій плити дозволяє максимально скоротити відходи. Для початку фахівці готують ескіз проект та макет, який буде потрібен для установки програми на верстаті. Фрезерування МДФ не зажадає у виконавця багато часу. Робота буде виконана якісно і точно.

Фрезерні верстати дозволяють не тільки розкроювати матеріал, але й створювати більш складні форми. Після фрезерування матеріал відрізняється високою якістю кромки. Він не потребує подальшої обробки, тому ви можете приступити до фарбування або покриття лаком. На сьогоднішній день дана процедура може здійснюватися різними методами, найбільш популярним з них вважається 3Д фрезерування мдф. Щоб отримати якісний результат, необхідно співпрацювати з досвідченим та грамотним підрядником.

Від чого залежить ціна на фрезерування МДФ?

На вартість замовлення може вплинути складність самого проекту. Якщо ви хочете замовити шліфування різних форм, то дані послуги необхідно оплатити окремо. За розробку макету та роботу дизайнера встановлюються окремі ціни. Закупити матеріал ви можете самостійно або через компанію, де будете замовляти фрезерування. Доставка готової продукції також здійснюється за рахунок клієнта. Дізнатися точну вартість Вашого замовлення можна, зв'язавшись з нами. Консультант визначить складність проекту, зробить необхідні розрахунки і озвучить підсумкову ціну.

Де замовити фрезерування МДФ в Києві?

Якщо ви скористаєтеся послугами компанії "FasadHouse", то будете приємно здивовані якістю виконання замовлення. Співробітники фірми мають великий досвід в даній сфері, тому зможуть створити макет навіть для складних об'єктів.

Постійними клієнтами компанії є фірми, які надають послуги в сфері будівництва, інтер'єру приміщень та рекламі. Завдяки легкості обробки плити, стійкості до мікроорганізмів, вологостійкості та доступності, МДФ став одним з найбільш затребуваних і поширених матеріалів. Наша компанія надає своїм клієнтам:

- якісні послуги,

- доступні ціни,

- індивідуальний підхід,

- ввічливе обслуговування.