044 332 10 15 097 640 90 96
063 507 00 48 Viber
пн - пт 09:00 - 18:00 сб, нд 10:00 - 17:00
logo
Фасадний декор
044 332 10 15
пн - пт 09:00 - 18:00 сб, нд 10:00 - 17:00
пн - пт 09:00 - 18:00 сб, нд 10:00 - 17:00
logo
Фрезерування фанери

Якісна порізка фанери ЧПУ у Києві

Фанера являє собою деревно-шаруватий будівельний продукт, який виготовляють з шпону. Цей матеріал став користуватися великим попитом, оскільки його легко обробити на спеціальному обладнанні, а також він має доступні ціни. Основним способом обробки фанери є фрезерування.

Фрезерування фанери знайшло широке застосування в різних сферах діяльності людини, в тому числі, машинобудуванні, суднобудуванні, створенні інтер'єру та екстер'єру, меблевій індустрії, зовнішній рекламі, тощо. сучасне обладнання може нарізати матеріал по будь-якій траєкторії. За допомогою верстата можна вирізати пази, зробити отвори, додати обсяг деяким макетам. Використання ЧПУ дає вам можливість отримати максимально точну конструкцію. Вироби створюються на основі електронного креслення. Даний вид робіт виконують в напівавтоматичному режимі, навіть якщо потрібно створити складну просторову фігуру.

Верстат для фрезерування працює по трьох осях, тому з його допомогою створюються Тривимірні вироби, обробляються матеріали різної товщини та структури. Даний метод обробки фанери дає можливість за короткі терміни обробляти велику кількість всіляких деталей на високій швидкості, при цьому замовлення буде мати максимальну точність. Якщо ви хочете отримати вироби відмінної якості, то за даною послугою звертайтеся в нашу компанію «Fasad House».

Найчастіше порізку фанери на ЧПУ в Києві замовляють підрядники, що виготовляють меблеві фасади. Фанера вважається одним з найдоступніших матеріалів, які підходять для даних цілей. За допомогою фрезерування на поверхні матеріалу можна створити складний рельєф, отвори по криволінійній траєкторії та виконати інші операції.

Переваги фрезерування фанери в Києві від нашої компанії

До основних переваг використання даного методу різання матеріалу можна віднести наступне:

- створення фігур різного рівня складності,

- висока точність розкрою,

- швидке виконання замовлення,

- ідеальна обробка.

Завдяки використанню сучасних технологій, ви отримаєте своє замовлення в стислі терміни. Варто також відзначити, що кромка обробленої фанери не матиме слідів механічного впливу. Дана послуга надається за доступною ціною, тому будь-який бажаючий може замовити виробництво, як індивідуальних конструкцій, так і дрібносерійних виробів.

Фрезерна порізка фанери в Києві - гарантія високої якості та чудового результату

Компанія "Fasad House" пропонує своїм клієнтам послуги з фрезерування фанери. Замовлення виконуються максимально точно та швидко. Фахівці фірми працюють на новітньому обладнанні та мають великий досвід в даній сфері, що дозволяє їм виконувати замовлення довільного обсягу та складності за короткі часові терміни. Якщо ви відчуваєте труднощі в створенні макета або вам потрібна допомога в доопрацюванні креслень, то співробітники фірми з легкістю впораються з цим завданням. Вартість послуг в "Fasad House" вас приємно здивує. Якщо у Вас з'явилися питання, то зв'яжіться з менеджером компанії, або залиште заявку нам заявку прямо зараз.

Наша компанія працює з клієнтами з різних регіонів України. Якщо ви хочете дізнатися, скільки буде коштувати Ваше замовлення, то надсилайте свої креслення та технічне завдання менеджеру фірми. Найближчим часом він зв'яжеться з Вами і обговорить деталі співпраці. З "FasadHouse" ви зможете реалізувати будь-яку свою задумку. Фахівці компанії допоможуть вам створити оригінальну вивіску для бізнесу, підготувати незвичайний подарунок, двері для шаф та багато іншого.