044 332 10 15 097 640 90 96
063 507 00 48 Viber
пн - пт 09:00 - 18:00 сб, нд 10:00 - 17:00
logo
Фасадний декор
044 332 10 15
пн - пт 09:00 - 18:00 сб, нд 10:00 - 17:00
пн - пт 09:00 - 18:00 сб, нд 10:00 - 17:00
logo
Фрезерування ДСП

Якісне фрезерування ДСП

Такий матеріал як ДСП відрізняється своєю міцністю та універсальністю. В даний час він користується великим попитом не тільки серед підприємців, а й серед звичайних людей. ДСП вважається відносно дешевим товаром, його також легко обробити. Цей матеріал широко застосовується для виготовлення меблевих конструкцій, дверей, рекламних щитів та стендів.

Існує кілька способів, які дозволяють зробити розкрій ДСП. Одним з найбільш точних та якісних вважається фрезерування ДСП в Києві. Цей метод дозволяє створювати деталі зі складними контурами. Дизайнери і конструктори з легкістю реалізовують будь-які свої задумки.

Ні для кого не секрет, що даний матеріал використовується і в сфері будівництва. неламінований ДСП відмінно підходить для створення складних деталей рекламних конструкцій. Що стосується матеріалу, який пройшов ламінування, то його застосовують в меблевому виробництві, дизайні інтер'єрів та екстер'єрів. Виробники ДСП подбали про те, щоб клієнт міг знайти відповідну текстуру та колірну гамму. У випадках, коли клієнту потрібні рідкісні колірні відтінки, то вони можуть заламінувати матеріал за допомогою спеціальних синтетичних ламінатів або шпону. У меблевому виробництві застосовуються кромки ПВХ, такий підхід дає можливість якісно обробити краї деталей під тон фасаду. Постачальники виробляють кромки, які підходять колірним рішенням і текстурам основного матеріалу, тому кожен клієнт зможе підібрати для себе оптимальний варіант.

Точний розкрій ДСП ЧПУ

Деревно-стружкова плита виготовляється за рахунок багаторівневого пресування стружки. Виробники додають сполучний компонент та встановлюють потрібний температурний режим. Готова продукція має низьку собівартість, високу міцність, але не володіє еластичністю, в зв'язку з чим, відбувається крошение матеріалу. ДСП слабо утримує шурупи і цвяхи, зокрема це стосується повторного вкручування. Неправильний підбір фрез та швидкісних режимів під час фрезерування можуть утворити відколи на кромці. Великі відколи практично неможливо закрити кромкою, тому доводиться зіпсовану деталь списувати у брак. Для зменшення ймовірності появи відколів фахівці працюють з компресійними фрезами, виготовленими з твердих сплавів металів. Діаметр фрези повинен перевищувати 3 міліметри. Щоб даний інструмент прослужив довше, потрібно підбирати діаметр фрези так, щоб він дорівнював або був більше, ніж товщина ДСП.

Якщо ви не вмієте працювати з верстатом, то краще звернутися до фахівців з досвідом та замовити розкрій ДСП ЧПУ. На ринку України Ви зможете знайти справжніх професіоналів своєї справи, які за короткий час виконають замовлення.

При покупці матеріалу особливу увагу зверніть на клас виробу. Багато вітчизняних виробників виготовляють низькосортні плити поганої якості, які виділяють небезпечну для людини речовину – формальдегід.

Де замовити розкрій ДСП ЧПУ?

Компанія "FasadHouse" пропонує якісні послуги за доступною ціною. Постійними клієнтами фірми є виробники меблів, рекламних конструкцій, які регулярно замовляють фрезерування. Дізнатися фрезерування ДСП ціна ви зможете, зв'язавшись з менеджером. Вартість послуги багато в чому залежить від обсягу матеріалу, складності деталі, товщини плити та інших показників. Користуючись даною пропозицією, Ви отримаєте:

- індивідуальний підхід,

- ввічливе обслуговування,

- прийнятні ціни,

- якісно виконане замовлення.