044 332 10 15 097 640 90 96
063 507 00 48 Viber
пн - пт 09:00 - 18:00 сб, нд 10:00 - 17:00
logo
Фасадний декор
044 332 10 15
пн - пт 09:00 - 18:00 сб, нд 10:00 - 17:00
пн - пт 09:00 - 18:00 сб, нд 10:00 - 17:00
logo
Фрезерування акрилу

Як відбувається фрезерування акрилу?

Для створення рекламних матеріалів, елементів дизайну інтер'єру використовують фрезерну різку акрилу. Завдяки фрезерно-гравірувальному верстату можна виготовити навіть невеликі елементи. Велике робоче поле дає можливість підготувати замовлення великих габаритів.

До основних переваг акрилу можна віднести невелику вагу, тривалий термін експлуатації, стійкість до суворих погодних умов та хімічних речовин. Ця продукція випускається у вигляді кольорових або прозорих листів, які мають гладку або текстуровану поверхню. Завдяки даним властивостям пластик став користуватися великою популярністю в промисловості та рекламному бізнесі.

Які нюанси є у фрезерування акрилу в Києві?

Фрезерно-гравірувальний верстат з ЧПУ дає можливість виконувати різні операції, пов'язані з обробкою акрилу, в тому числі лінійну і фігурну різання, свердлити отвори, робити пази і формувати кромки. Щоб отримати якісний виріб, необхідно підготувати точну схему, а також правильно вибрати ріжучий інструмент і швидкісний режим. Щоб уникнути появи відколів і інших недоліків, матеріал потрібно надійно зафіксувати на столі. Для цих цілей буде потрібно спеціальне притискний пристрій.

До переваг фрезерування органічного скла можна віднести наступне:

- відсутність нагрівання під час процедури,

- чіткі краї виробу,

- можливість створити велику кількість однакових виробів.

Завдяки високій точності фрези можна на даному матеріалі робити художнє гравіювання або ажурні краї.

Фрезерування: замовити в надійній компанії

Компанія "FasadHouse" приймає замовлення на фрезерування акрилу та створення з нього різних виробів, в тому числі елементів для рекламних щитів, торгового обладнання, вивісок, тощо. Фахівці працюють на новітньому ЧПУ обладнанні, що дозволяє їм виконувати замовлення великого обсягу та різного рівня складності. Майстри вже давно працюють в даній сфері, тому зможуть виготовити точну деталь за вашим кресленням. Якщо у Вас немає макета, то у нас в компанії ви зможете знайти дизайнера, який допоможе Вам з цим завданням. Уточнити вартість замовлення можна, зателефонувавши менеджеру фірми або відправивши заявку на сайті. Ціна фрезерування акрилу в Києві багато в чому залежить від складності виробу, термінів, товщини матеріалу та його кількості. Компанія "FasadHouse" буде рада співпрацювати на тривалій основі з підприємцями.