044 332 10 15 097 640 90 96
063 507 00 48 Viber
пн - пт 09:00 - 18:00 сб, нд 10:00 - 17:00
logo
Фасадний декор
044 332 10 15
пн - пт 09:00 - 18:00 сб, нд 10:00 - 17:00
пн - пт 09:00 - 18:00 сб, нд 10:00 - 17:00
logo
Як здійснюється монтаж фасадного декору?

20 жовтня 2021

Як здійснюється монтаж фасадного декору?

У цій статті буде розглянуто докладну інструкцію, яка дозволить провести монтаж фасадного декору з пінопласту від компанії Fasad House швидко та якісно. Якщо ви ніколи не займалися будівельними роботами та вважаєте, що у вас недостатньо навичок та досвіду для виконання всіх необхідних процедур, то краще скористайтеся допомогою кваліфікованих спеціалістів.

Правильне встановлення елементів для декору фасаду забезпечує тривалий термін експлуатації цих виробів, тому дуже важливо дотримуватися всіх встановлених правил монтажу.

Якщо ви грамотно підійдете до вибору фасадного декору, то будинок набуде акуратного й привабливого зовнішнього вигляду. За допомогою пілястр, карнизів та молдингів будівельники створять для вас фасад з матеріалу, що буде відрізнятися довговічністю та зносостійкістю. Невелика вага цієї продукції не створить підвищеного навантаження на такі конструкції, як фундамент та стіни, тому вам не доведеться їх додатково зміцнювати.

Із яких етапів складається монтаж декору?

Цей захід можна умовно розділити на кілька стадій, що включають:

До підготовчих робіт слід поставитися уважно та серйозно. Щоб елементи декору прослужили вам довгий час, а кріплення добре трималися, стіни необхідно ретельно обробити. Робоча поверхня має бути сухою, чистою та рівною.

Для початку огляньте стіну, підчистіть її за допомогою шпателя. Усуньте всі можливі дефекти, у тому числі пил, бруд та набризки від цементного розчину. Для видалення стійких забруднень можна користуватися особливими розчинами.

Якщо на стіні є стара штукатурка, то збийте всі пухкі ділянки та різні нерівності. Знайти такі зони можна за допомогою простукування. Після цього необхідно заштукатурити та зашпаклювати поверхню. Якщо фарба на фасаді стала «відходити» та лущитися, видаліть її механічним методом.

Для правильного монтажу пінопласту на фасаді слід розмітити місця встановлення кріплень звичайним олівцем. Фахівці не рекомендують малювати на стіні фломастером або маркером. Щоб деталі можна було швидко встановити, заздалегідь підганяйте їх до місця кріплення та поверхні стіни.

Людина, яка вперше здійснює цей тип робіт, може ставитись питанням, чим можна прикріпити елементи фасадного декору до стіни. Для цього в будівельному магазині продається спеціальний клей для монтажу виробів, виготовлених з пінополістиролу. Завдяки його використанню можна досягти високої щільності прилягання елементів декору до робочої поверхні. Крім цього засобу можна скористатися дюбелями, заставними деталями та анкерами.

Для встановлення елементів для фасадного декорування необхідно знати такі правила:

Варто зазначити, що цей процес необхідно виконувати за певного температурного режиму. Бажано, щоб температура була вище 5 градусів тепла, а погода суха. Якщо ви планували роботу на вихідні дні і пішов дощ, краще установку декору перенести на інший день. Підвищена вологість не дасть вам якісного прикріплення виробів з пінополістиролу до поверхні стіни.

Як правильно клеїти пінопласт на фасад?

Якщо ви збираєтеся використовувати дюбелі у монтажі, то заздалегідь подбайте про виконання кріпильних отворів. На поверхню фасадного декору наносять клей, потім елемент щільно притискають до робочої стіни, поки клей не схопиться.

Коли всі основні роботи будуть виконані, залишається закласти стики та отвори. До цієї процедури слід вдатися через 2-3 доби після монтажу. За цей час клей повинен повністю висохнути. Закладання стиків робиться теж за допомогою монтажного клею. Коли засіб висохне, його надлишки необхідно зрізати ножем.

Завершальним етапом монтажу фасадних елементів є фінішне оздоблення. Елементи декору слід обробити грунтовкою. За бажанням можна ці деталі перефарбувати в будь-який інший колір. Для цих цілей чудово підходять акрилові фарби. При виборі фарб особливу увагу зверніть на їхній склад. Бажано, щоб у ньому був відсутній ацетон та розчинник. Як альтернативу можна використовувати штукатурку для фасаду.

Тепер ви знаєте, як клеїти пінопласт на фасад. Якщо ви всі процедури виконали правильно, то фасад довгий час радуватиме вас та домочадців своїм привабливим зовнішнім виглядом.