044 332 10 15 097 640 90 96
063 507 00 48 Viber
пн - пт 09:00 - 18:00 сб, нд 10:00 - 17:00
logo
Фасадний декор
044 332 10 15
пн - пт 09:00 - 18:00 сб, нд 10:00 - 17:00
пн - пт 09:00 - 18:00 сб, нд 10:00 - 17:00
logo
Фасадний декор з пінопласту: легкість, краса і довговічність

6 червня 2018

Фасадний декор з пінопласту: легкість, краса та довговічність

Спочатку люди створювали забудови за принципом «з того, що було», тим самим складаючи певні національні традиції архітектури. Але прагнення прикрасити вишуканими елементами свою споруду завжди було. Житлові будинки, архітектурні ансамблі по всьому світу вражають своєю пишнотою і витіюватістю думки творця. Своєрідним «одягом» для будинку служить фасад, саме він відповідає за перше враження, розповідає про статус та уподобання власників.

Століття тому використання складних архітектурних форм для прикраси фасаду було можливим лише для музеїв, замків та палаців. Ну а вибір сучасних матеріалів дозволяє зробити дороге оздоблення за розумною ціною.

Фасадний декор з пінопласту - інноваційне рішення, завдяки якому вдалося врівноважити цілу низку характеристик, важливих для будь-якого оздоблювального матеріалу.

Переваги фасаду з пінопласту

Відразу на думку спадає порівняння за вартістю. Дійсно, ціна такого оздоблення буде набагато демократичнішою, ніж у натурального каменю або фібробетону.

Крім цього, фасад з пінопласту з акриловим покриттям виграє ще за декількома пунктами:

Дуже великий перелік переваг фасадного декору з пінопласту з акриловим покриттям робить цей варіант обробки настільки популярним.

Варіанти оформлення фасаду

Модулями можна доповнити будь-який стиль, задовольнити найвибагливіші запити. Фасад із пінопласту з акриловим покриттям навіть може стати точною копією оригінальних архітектурних форм минулого.

Декоративна колона

Складові частини - основа, тіло, капітель. Колона не є частиною конструкції будівлі, вона виконує виключно роль прикраси. Її можна використовувати для закриття труб або металевих опор, загалом всього того, що повинно бути приховане від очей.

Пілястра

Поділяється на ті ж частини - основа, тіло, капітель. Зовні дуже схожа на колону, а насправді це лише декоративний виступ для створення ілюзії опори. Пілястра – не об'ємна, а рельєфна прикраса фасаду.

Фронтон

Є трикутником, оточеним ліпниною (його поле часто прикрашають скульптурою). Завдяки технології виготовлення фронтонів із пінопласту кожен може додати у фасад власного будинку або офісу стилю грецького театру.

Арка

Напівциліндрична конструкція для прикраси віконних та дверних прорізів, простору між колонами.

Замковий камінь

Елемент, що монтується у верхній частині склепіння або арки. Універсальний у своєму розташуванні. Може встановлюватися на ворота, вікна, стелі тощо.

Кутові елементи

Різноманітний декор, що підвищує візуальну надійність та міцність будівлі. Це плитки чи ребра на кутовій частині будинку.

Балюстрада

Парапет, що підтримується фігурними стовпчиками. Використовується для декору балконів, терас, сходів. Балюстрада — це завжди враження ґрунтовності, стабільності та респектабельності. Іноді це рішення застосовують для видимості підтримки вікна.

Розети

Овальний чи круглий елемент. Зазвичай вважається атрибутом багатого фасаду.

Є з чого вибрати, а головне, не потрібно довго чекати. Виготовлення всіх цих атрибутів з пінопласту з акриловою обробкою відбувається значно швидше, ніж у випадку з натуральним каменем або бетоном.

Монтаж

Установка включає ряд важливих етапів:

Для монтажу зазвичай використовується клей, іноді з армуючою сіткою. Сучасні розробки дозволяють гарантувати надійність такого кріплення незалежно від погодних умов.

Унікальний фасад з пінопласту з акриловим покриттям на свій зовнішній вигляд не поступається класичним конструкціям з каменю та бетону. Але, на відміну від останніх, можна встановити практично на будь-який будинок.

Тож нові технології активно входять у наше життя, дозволяючи зробити мрію реальністю!