044 332 10 15 097 640 90 96
063 507 00 48 Viber
пн - пт 09:00 - 18:00 сб, нд 10:00 - 17:00
logo
Фасадний декор
044 332 10 15
пн - пт 09:00 - 18:00 сб, нд 10:00 - 17:00
пн - пт 09:00 - 18:00 сб, нд 10:00 - 17:00
logo
Декор фасаду з полістиролу – все, що потрібно знати покупцю

2 серпня 2021

Декор фасаду з полістиролу – все, що потрібно знати покупцю

Облаштовуючи свій котедж або приватний будинок, будь-який господар хоче досягти максимального комфорту всередині будівлі та ефектного зовнішнього вигляду зовні. Щоб успішно вирішити останнє завдання, потрібно трохи розширити свої знання про декор фасаду.

Сьогодні стали загальнодоступними через невисоку ціну елементи фасадного декору з полістиролу. Будучи надзвичайно легким, він не робить на несучі конструкції будівлі значне навантаження. Це дозволяє використовувати прикраси для візуалізації будівель з піноблоків, сибіту, каркасно-щитових конструкцій тощо. Фундамент, зрозуміло, також не перенавантажується.

Полістирол міцний й добре переносить будь-які температурні перепади, він не боїться морозу та вологи, ультрафіолетового випромінювання та механічних впливів (у розумних межах). Всі ці переваги матеріалу дозволяють спорудити довговічний фасад, що не втрачає десятиліттями свого первозданного вигляду. Полістирольні прикраси можуть мати будь-які форми, їх можна вирізати як заманеться. Особливо популярна імітація ліпнини з пінополістиролу - вона дешева, а на вигляд не відрізняється від справжньої.

Ви можете купити декоративні елементи із полістиролу для фасаду будинку. З готових виробів найбільш популярні зараз босажі - це кути для облицювання будівлі, так звані замкові камені. Монтують їх переважно на кутових частинах будинків. Колони, напівколони, кронштейни, карнизи, молдинги – все це у вигляді продуманої композиції буквально «переодягне» ваш будинок, зробивши з простої бетонної або цегляної коробки неповторний витвір мистецтва. Пам'ятаєте ще відомі пілястри? Це імітація плоских колон. Ще можна додати і підвіконня з полістиролу, а також виконати обрамлення вікон спеціальними сандриками.

Приватному будинку обов'язково потрібне оздоблення фасаду. Вона стане свідченням вашого почуття смаку та підвищить ваш авторитет. Головне при виборі комбінації прикрас – мати план дизайну фасаду. Якщо число елементів буде невеликим, то скласти його можна і самотужки.